146 ביקורות של רשות המסים בכפר סבא ובסביבה 05/01/2017

בתאריך ה 02/01/2017 פורסמה הודעת עיתונות בדבר ביקורת של רשות המיסים בכפר סבא והסביבה.
להלן ההודעה המלאה:

רשות המסים ערכה מבצע ביקורת בכפר סבא ובסביבה. במסגרת המבצע, שנוהל על ידי פקיד שומה כפר סבא, התבצעו 146 ביקורות בעסקים ממגוון תחומים, מהן עולה כי כ- 13% מהעסקים שנבדקו לא רשמו הכנסות כדין.

בביקורת בחברה שמבצעת מכירות באתרי אינטרנט גילו מבקרי הרשות רישומים של מכירות בסכום של כ- 850,000 ₪, שלא הוצאו בגינם קבלות או חשבוניות. בעל העסק בתגובה "אנחנו נוהגים להוציא חשבונית מרוכזת פעם בחודש". בביקורת שנערכה אצל קוסמטיקאית בהוד השרון נמצא ספר הזמנות עם רשימת לקוחות. בבדיקה הרישומים נמצא שהכנסות בסך 2,000 ₪ לא נרשמו בספרי העסק. הקוסמטיקאית טענה "אני קצת לחוצה והתכוונתי לרשום אחר כך". בביקורת במכון כושר בכפר סבא נמצאו צ'קים דחויים בכספת בסכום כולל של כ- 3,500 ₪ שלא נרשמו בספרי החשבונות. בעל המקום הסביר "זה צ'קים של לקוחה שלא שילמה את כל התשלום וחיכינו שתשלים את היתרה".

המבצע נערך כחלק מפעילות נרחבת של רשות המסים כנגד מעלימי מס והון שחור ובמסגרת הנחיית מנהל הרשות, משה אשר, למשרדים האזוריים להגביר את פעילות האכיפה ולשפר את כושר ההרתעה, בין היתר ע"י עריכת מבצעי שטח שמטרתם להביא לדיווחי וגביית מס אמת ולהגביר את השוויון בנטל בקרב האזרחים.

 

לרשימה המלאה של ביקורות רשות המיסים אנא לחץ כאן

מעוניין שנעדכן אותך על ביקורות חדשות של רשות המיסים? הרשם כאן

Back to top button