פיצויים על בעיות בדירה שכורה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #28397 Reply
  אלונה
  אורח

  כשראינו את הדירה הייתה בה נזילה. בעל הדירה אמר שיטפל בה ויצבע את הבית עד לכניסתינו.
  הוא אכן תיקן את הנזילה וצבע את הקיר, אך ביום בו עברנו לדירה, הנזילה פרצה שוב ולקח יום שלם עד שבעל הדירה טיפל בה. במהלך כל היום הזה, המים נזלו לחול שתחת הבלטות, הקירות נהיו לחים והתחילו להתקלף וכל הבית הריח מעובש באופן קבוע.
  למרות בקשותינו הרבות, לבעל הדירה לקח חודשים להסדיר העניין מול הביטוח. במהלך החודשים הללו, הבית התמלא לחות ועובש, וכתוצאה מכך היה בלתי אפשרי לחיות בדירה והרכוש שלנו נהרס.
  בעל הבית אמר החליט לעשות שיפוץ, הדבר דרש מאיתנו לפנות את הדירה למשך כחודש ובזמן זה לחפש מגורים זמניים חלופיים, עם תקציב מוגדר ע”י הביטוח.
  מחשש לבעיות בריאותיות לנו ולתינוק העתידי שלנו, וגם חוסר הידיעה וחוסר היציבות בנוגע לשיפוץ והדירה החלופית, החלטנו לעבור דירה.
  אנו רוצים פיצוי על הרכוש שנהרס (בגדים, ציוד מטבח, שטיח שגי, כריות ושמיכות למינהן), תשלום ההובלה לדירה החדשה. בסופו של דבר גם הייתה פה לא מעט עוגמת נפש על כל החודשים שהיינו צריכים לחיות בתנאים האלו.
  בשלושת החודשים בהם גרנו בדירה, לא שילמנו חשבונות חשמל על מנת שנוכל להדליק מזגן שיאוורר את הדירה וייבש את הלחות הרבה. בעל הדירה אישר לנו להפסיק חוזה באמצע השכירות.
  אני רוצה לדעת האם יש לנו טעם לתבוע נזקים מבעל הדירה, והאם זה שווה את המאמץ?

  #28411 Reply
  מערכת אתר
  מנהל בפורום

  על פניו וקריאה של הצד שלך בלבד נראה שבאמת יש פה מספר מחדלים.
  אני ממליץ לבחון את עניין עם עו”ד.
  בהנחה ותרצי אנא חייגי 072-3945406 ונוכל למצוא לך עו”ד מתאים לייעוץ ראשוני.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־פיצויים על בעיות בדירה שכורה

מוזמנים ליצור דיון חדש
יש לבצע שמירה לאחר כתיבת המלל

פרטים:
Back to top button