החזר מס הכנסה לעוסק פטור

הדיון הזה מכיל 5 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י חיים חמוי לפני 2 שנים, 1 חודש.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #2343 תגובה
    רפאל לוי

יש לי עוסק פטור ובשנת 2015 היו לי הכנסות רק ממנו. האם יש סיכוי שאקבל החזר ממס הכנסה על כך שהיו לי הכנסות בגובה 15 אלף שקל השנה מהעסק? (בגלל הקיזוז עם הנקודות זכות). והאם כדאי להצהיר על ההוצאות שהיו לי? (כ2000 שקל) תודה רבה!

#2345 תגובה
    קובי

לדעתי ההכנסה יותר נמוכה מהמינימום יש באתר של רשות המיסים סימולטור מס הכנסה שלילי תבדוק…

#2347 תגובה
    שרון

עוסק פטור זה רק לצורכי מעמ. לדעתי כדי לך להצהיר על הוצאות שהיו לך (אבל אתה לא יכול לדרוש תשומות בגין אותם הוצאות) וכמובן שאלו הוצאות אמיתיות לשם ייצור הכנסה. לעניין אם תקבל החזר מס זה תלוי בפרמטרים נוספים פרט לנק זיכוי

#2348 תגובה
    שרון רווח

מומלץ להצהיר על ההוצאות שהיו ולהגיש דוח על הרווח שלך. הסיבה היחידה שיכולה להיות לך החזרי מס היא באם ניכוי לך מס במקור מתשלומים ששולמו לך…אם זה המצב בעת הגשת הדוח השנתי תקבל את ההחזר.

#2349 תגובה
    ענת

חשוב מאוד אנשים לא מבינים החזר מס כשמו כן הואאא, אם שילמת אז יש סיכוי שתקבלי חזרה ואם לא אז,לא משנה כמה נקודות זיכוי יש לך ואם ההכנסה שלך נמוכה .

#4119 תגובה
    חיים חמוי

שלום
    בשנת 2015 הרווחתי כל השנה 4500.יש לציין שאני גם שכיר (מורה). כאשר הצהרתי על הוני נתבקשתי לשלם 2500 ש”ח. שילמתי כמובן. איך אני משיג החזר מס בסוף שנה?איזה טופס אני צריך למלא?

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־החזר מס הכנסה לעוסק פטור

מוזמנים ליצור דיון חדש
יש לבצע שמירה לאחר כתיבת המלל

פרטים:

+ 58 = 65

Close