בעיות בניכוי מס במקור

פורומים פורום מייצגים בעיות בניכוי מס במקור

הדיון הזה מכיל 0 תגובות, ויש לו משתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  אורלי לפני 6 חודשים.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #3495 תגובה

אורלי

אני יודעת שיש כאן לא מעט רואי חשבון אז אני פורקת כאן את התסכול שלי.
    אני עובדת כרואת חשבון במשרד קטן כשכירה ובנוסף עובדת כעצמאית.
    אני אם חד הורית לילדה קטנה ומנסה לדחוס את כל המטלות ליום עבודה אבל אתם יודעים איך זה – ולא פעם מוצאת את עצמי עובדת בלילות, בסופי שבוע ומתי לא למעשה.
    חלק מהעבודה היא הקשר עם רשות המסים – או שמא עליי לומר הקשר הבלתי אפשרי עם רשות המסים.
    אני לא יכולה להעסיק אדם שכל תפקידו יהיה לגשת למשרדי השומה ואני גם באמת לא מצליחה להבין למה צריך לבזבז שעות ארוכות כדי להגיע למשרדי השומה לטובת בעיה שאפשר לפתור בדקה וחצי בטלפון.
    אני מנסה כבר חודש להנפיק ניכוי במקור לתיק חדש. שלחתי בקשה – לא הגיבו, השארתי הודעה – חזרו אליי, אמרו שינפיקו, לא הנפיקו. מאז השארתי עוד כחמש הודעות באפשרות של חיוג אפס – חזרו אליכם? כי אליי לא. ולא רק שלא חזרו קיבלתי הודעות שנסגרה הפניה. איך נסגרה??
    פקיד שומה כפר סבא – עוד מלפני פסח אני פונה לתקן שומה – שלחתי שלוש פעמים את כל מה שביקשו – זו טעות פשוטה והתיקון שלה פשוט. כמובן שלא תיקנו, וכמובן שהטילו עיקול וכמובן שאין עם מי לדבר – הם פשוט לא עונים.
    אלי כדאי שרשות המסים תפנים שהיא משרתת את הציבור ולא להיפך, אולי כדאי שמנהל הרשות יהיה עסוק בלשפר את השירות של הפקידים שלו ולא לשפר את יחסי הציבור העצמיים שלו
    אולי כדאי שלשכת רואי חשבון שגובה יופי של מיסי חבר תתחיל לדאוג למה שבאמת כואב למרבית רואי החשבון שהם לא משרדים גדולים.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
מענה ל־בעיות בניכוי מס במקור
פרטים: